Vaříme ze surovin od prověřených dodavatelů

Od těch, kteří dělají svou práci poctivě

Restaurant Danubio

Restaurant Danubio

DANUBIO je restaurace charakterizována vynikající moderní českou kuchyní, mezinárodní kuchyní i steaky pod taktovkou šéfkuchaře Daniela Beneše a perfektním servisem vysoké úrovně. V naší restauraci si zakládáme na výhradně čerstvých surovinách té nejlepší kvality a dodržování originálních receptur. Tyto zásady ve spojení s kulinářským uměním mistra šéfkuchaře a dokonalou péčí obsluhy restaurace dělají z návštěvy DANUBIA skvělý gurmánský zážitek.
Šéfkuchař Daniel Beneš v naší restauraci zúročuje bohaté zkušenosti, které nasbíral například v restauraci Zlatá Praha hotelu Intercontinental. Získal také ocenění Gourmet Challenge a několikrát se stal mistrem republiky v grilování v soutěži National Grilling Challenge.

Podívat se na web

NOODLE BAR Sukhothai

Noodle Bar Sukhothai je autentické asijské bistro pojmenované podle thajského města Sukhothai, což v překladu znamená “Úsvit štěstí”. Nabízí kvalitní a poctivou asijskou fusion kuchyni připravenou na woku přímo před zraky hostů thajským šéfkuchařem Suchao Huaweiem. V Sukhothai si můžete pochutnat na čerstvých nudlích i smažené rýži. Z nudlových specialit podáváme klasické thajské nudle Pad Thai či Pad Sen nebo naši specialitu Sukhothai noodles. Nabízíme také typickou japonskou specialitu, smažené nudle Udon. Sukhothai uspokojí i milovníky salátů, v nabídce máme například thajský Lab Kai nebo indonéský vegetariánský salát Kado Kado.

Podívat se na web
Noodle Bar Sukhothai
Harboe

Harboe

Naše šťávy jsou vyrobeny z čerstvě vymačkaného ovoce a jsou proto více chutné a zdravé než šťávy, které jsou vyrobeny z koncentrátu. Jeden litr čistého pomerančového džusu se skládá ze 3 kilogramů zralých pomerančů. Žádné přísady, jen příroda. Pro Českou republiku je dodavatelem AR Trade.

Podívat se na web

OLIVE Food

V OLIVE Food si zakládají na čerstvých surovinách té nejvyšší kvality a původních postupech. Vášní je kvalitní koření a čerstvé bylinky, které našim jídlům dávají originální a nezapomenutelnou chuť. OLIVE Food vaří středomořskou kuchyni, od tuniské přes indickou až po izraelskou, kterou připravují kuchaři právě z těchto zemí. Tým kuchařů připravuje pokrmy pod vedením zkušeného tuniského šéfkuchaře MOMO. Chloubou OLIVE Food je prvotřídní hummus, pečlivě připravovaný podle originální, tajné izraelské receptury staré 40 let. Jeho jemná, vyvážená, lehce pikantní chuť je až návyková a vychutnat si ho můžete v několika úpravách jako oběd či vydatnou svačinu.

Podívat se na web
Olive
Goodlok

Goodlok

Jsme Goodlok. Čerstvé ovoce lisujeme na šnekových odšťavňovačích neboli cold press. Takto se do džusu dostane více dužiny a chuti. Ovoce ručně vybíráme a přímo v Praze odšťavňujeme každý den, aby se k vám v lahvi dostalo v co nejkratší době po lisování. Nakonec nepoužíváme konzervanty ani pasterizaci, pouze čerstvou citronovou šťávu, abyste byli víc fresh.

Podívat se na web